post

Перш за все, практично у будь-якому приміщенні є вуглецевий вогнегасник. Такі вогнегасники відрізняються тим, що мають досить велику потужність і не є сильними трунками, наприклад, у порівнянні з фреоном. Такі вогнегасники є придатними для того, щоб гасити пожежі, спричинені електрикою. Вуглекислий газ взагалі є досить універсальним. Його виробництво є досить простим. Взагалі він виробляється при усіх процесах окиснення, зокрема, дихання, гниття, бродіння, і таке інше. 

У промисловості, звичайно, його виробляють трохи іншим методом, що є більш стабільним. Використовується розігрівання мармурових або крейдових блоків до температури близько 850 градусів за Цельсієм. Це дозволяє кисню та вуглецю вивільнитися, і вони поєднуються у вуглекислоту.

Окрім того, використовується вуглекислий газ також і в інших хімічних реакціях, а також у харчовому виробництві. У всіх газованих напоях є вуглекислий газ.

Хімічний знак елемента — CO2

Фізичні властивості:

Молекулярна маса — 44,009

Має два стани — газоподібний при нормальних умовах) і рідкий (при охолодженні або стисненні),

Точка плавлення — -56,6°С (при 5,2 атм.)

Точка кипіння — 79°С,

Щільність — 1,839 г/дм3 (при стані газу, 20°С и 760мм Hg ),

Водневий показник — pH=3,7 (водний розчин),

Колір, запах відсутній.

Транспортування вуглекислого газу.

Є декілька технологій. За першою, вуглекислоту заморожують до тих пір, доки вона не перетвориться на сухий лід. Брикети сухого льоду вантажать у рефрижератори та вивозять.

За другою технологією вуглекислоту не заморожують, а охолоджують до нуля за Цельсієм та стискають до вісімдесяти бар.

Після цього рідкий вуглекислий газ заливають у цистерни або балони і таким чином теж вивозять.

Звичайно, рідкий та сухий вуглець є досить токсичними речовинами.

Вони у великих кількостях, особливо у рідкому стані, є причиною задухи, запаморочення, швидкої втоми, втрати свідомості або часткової втрати функцій чуття або зору.

Саме тому потрібно виконувати усі вказівки, що їх друкують на балонах та контейнерах для вуглекислого газу. Перед тим, як купити вуглекислотний балон, потрібно звернути увагу на те, як він продається, чи нема порушень техніки безпеки – чи цілий балон, чи ціла запірна арматура на балоні.

Саме рідкий газ закачують у вогнегасники та у балони. Саме балони є найпопулярнішою тарою для зберігання вуглекислого газу.

Доставка вуглекислотних балонів – це складна операція, що потребує якісного обладнання, наприклад, контейнерів та платформ, на яких будуть перевозитися балони, та конусів, що будуть натягнуті на верхню частину балона. Це захистить його від поштовхів та випадкового відкриття.

Вуглекислота Балон 40л/24кг 180,00 грн
Кисень Балон 40л 72,00 грн
Аргон Балон 40л 180,00 грн
МІХ Балон 40л 180,00 грн
Азот Балон 40л 160,00 грн
Prosife Балон 40л 200,00 грн

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *