post

Аргон-Двоокис вуглецю (82% Ar + 18% CO2, комерційна назва MIX-1). Дана суміш є найбільш універсальною і популярною сумішшю. Тисячі зварників по всій Україні рекомендують дану суміш. Застосовуються в основному для зварювання вуглецевих і низьколегованих сталей, а також, в окремих випадках, мають обмежене застосування для зварювання нержавіючої сталі. Двоокис вуглецю додається в аргон при підвищеному вмісті останнього з метою зниження ефекту розбризкування металу.

Зварювальний суміш МІКС-1 (MIX-1) — це суміш аргону і двоокису вуглецю (Ar + CO2). У більшості випадків застосовується для зварювання вуглецевих і низьколегованих сталей.
Під час будь-якого процесу дугового зварювання, кисень і інші атмосферні гази можуть вступати в реакцію з розплавленим металом, в результаті чого з’являються дефекти, які послаблюють зварений шов. Основна функція захисного газу полягає в захисті розплавленого металу шва від атмосферного забруднення. На додаток до своєї захисної функції, кожен газ або газова суміш має унікальні фізичні властивості, які можуть зробити істотний вплив на швидкість зварювання, проникнення, механічні властивості, форму шва і стабільність дуги.
Вибір найбільш підходящої зварювальної суміші повинен бути заснований на інформації про метал, для зварювання якого вона буде застосовуватися, а також на необхідному ефекті, який повинен бути досягнутий в процесі зварювання. Важливими властивостями зварювальних сумішей є їх теплопровідність і властивості теплопередачі, їх щільність щодо повітря і легкість, з якою вони піддаються іонізації.
Унікальні властивості газу або газової суміші можуть зробити згубний вплив на характеристику дуги, теплову потужність і загальну продуктивність процесу зварювання. Тому для вибору необхідної зварювальної суміші необхідні фундаментальні знання її фізичних властивостей, а також загальне уявлення про ключові електричні концепції.
Зварювальний суміш Мікс-1 CO2 + Ar застосовуються в якості захисного газу при зварюванні кольорових металів і різних марок сталей апаратами з плавиться в середовищі захисного газу. Крім вуглекислоти і аргону складу сумішей може включати водень, гелій, кисень та інші гази. Зварювальна суміш двоокис вуглецю-аргон використовується як захисний газового середовища при зварюванні металів. Основна область застосування — зварювання MIG-MAG звичайних і легованих (нержавіючих) сталей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *